< Zpět

Statistiky účastníků

Průměrný věk 30.8 let

Věk Četnost
25 49×
21 44×
26 38×
28 38×
20 37×
23 36×
29 32×
19 30×
22 28×
24 27×
27 24×
39 24×
33 19×
30 19×
32 18×
31 17×
40 15×
37 14×
42 12×
38 11×
4 11×
44 11×
35 11×
41 10×
45 10×
34
48
51
47
36
43
55
46
63
56
50
54
18
53
57
52
7
49
58
64
5
66
68
-22
86
71
0
9
70
69
90
62
77
65
119
Město Četnost
Brno 60×
Praha 50×
Náchod 22×
Skuteč 20×
Chrudim 18×
Ostrava 17×
Bratislava 16×
Hradec Králové 13×
Třebíč 13×
Šumperk 13×
Holešov 12×
Týniště nad Orlicí 12×
Olomouc 11×
Žďár nad Sázavou 11×
Pardubice
Rychnov nad Kněžnou
Tišnov
Plzeň
Říčany
Kladno
Nová Paka
Sokolov
Moravská Nová Ves
České Budějovice
Náklo
Havířov
Cvikov
Boskovice
Rájec-Jestřebí
Hořovice
Moravská Třebová
Ústí nad Labem
Kdyně
Bučovice
Hlinsko
Uničov
Vrchlabí
Dvůr Králové
Jedovnice
Zubří
Praha 8
Brankovice
Předklášteří
Praha 9
Hovorany
Lipník nad Bečvou
Zaječov
Příbram
Mikulov
Praha 10
Trutnov
Liberec
Komárno
Raná
Praha 11
Morašice
Blansko
Skalice nad Svitavou
Mimoň
Svídnice
Praha 4
Rovensko pod Troskami
Praha 7
Košice
Litovel
Bohumín
Letovice
Trhové Sviny
Medlešice
Praha 5
Opatovice nad Labem
Ostrava - Michálkovice
Dubné
Humpolec
Žilina
Ivančice
Horšovský Týn
Lužice
Lázně Bělohrad
Ústí nad Orlicí
Mikulášovice
Staré Sedlo
Kamenický Šenov
Miřetice u Hlinska
Litomyšl
Vyškov
Letohrad
Bílovice nad Svitavou
Praha 12
Beroun
Králův Dvůr
Pacov
Nepomuk
Česká Lípa
Stará Turá
Pecka
Lesonice okr. Třebíč
Mnichovo Hradiště
Hranice
Ostrov u Macochy
Fulnek
Dubnica nad Váhom
Otrokovice
Dešov
Heřmanův Městec
Ruprechtov
Uherský Ostroh
Ostrava - Pustkovec
Zlín
Napajedla
Hradec Králové 7
Miřetice
Vratislávka
Skuhrov nad Bělou
Broumov
Bukovany
Kopřivnice
Chomutov
Josefův Důl
Králův Dvůr-Zahořany
Lutín
Praha 6
Kvasiny
Solnice
p. Smiřice
Příbram 5
Šlapanice
Javorník
Komárov
Kladno 2
Ledeč nad Sázavou
Dříteň
Voděrady
Prštice
Praha Malešice
Slavkov u Brna
Lesonice okres Třebíč
Ostrava Dubina
Lánov
Bystřice pod Hostýnem
Praha 9 - Horní Počernice
Dolní Beřkovice
Nová ves
Tábor
Hrotovice
Vikýřovice
Malinovo
Vepřová
Martin
Rohozec
Letonice
Vítkov
Vidochov
Loket
Němčice
Velká Polom
Turčianske Teplice
Rokytno
Kostelec nad Orlicí
Šenov
Lanškroun
Provodov-Šonov
Český Brod
Chvalkovice
Nové Bránice
Podolí u Brna
Pozlovice
Plavy
Hodonín
Hluboké
Vysočany
Rudoltice
Kojetín
Dolní Branná
Úholičky
Budišov nad Budišovkou
Staré Město u Moravské Třebové
Praha 9 Letňany
Rosice
Kunovice
Rudná
Suchá Lhota
Blava
Horní Bříza
Černilov
Ostrava - Polanka
Tuchoměřice
Rychvald
Příkazy
České udějovice
Kotvrdovice
Olešník
Vranovice
Vráble
Libčice nad Vltavou
Dobřany
Starý Plzenec
Babice u Rosic
Český Krumlov
Prostějov
Velká Jesenice
Řepiště
Novosedly
Štěkeň
Šumvald
Albrechtice nad Orlicí
Smrkový Týnec
Praha 9 - Kyje
Chotěboř
Kovčín
Sloup
Dvůr Králové nad Labem
České Heřmanice
Vrané nad Vltavou
Libina
Brandýs nad Labem
Jihlava
Vlastějovice
Horní Cerekev
Chrast u Chrudimi
třebechovice pod orebem
Vamberk
Hněvětice
Ostrava-Poruba
Slatiňany
Hovorčovice
Přerov
Krnov
Vavřinec
Okříšky
Náchod - Babí
Hradec nad Moravicí
Červený Kostelec
Dobříš
Čáslavice
Sivice
Nelahozeves
Olšany
Holubice
Přepychy
Domažlice
Lechotice
Organizace Četnost
Pionýr 37×
ČTU 32×
Duha 30×
Občanské sdružení Altus 26×
DDM 18×
Asociace TOM 15×
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, o. s. 15×
Junák - český skaut, z.s. 14×
SMT Skuteč 14×
Kondor 13×
Eldorádo 13×
Radost - Ostrava 11×
Eldorádo, spolek dětí a mládeže 11×
Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou 10×
Funny 10×
Vesmír Říčany 10×
Hnutí Brontosaurus
Slovenský skauting
Halahoj
Junák
CVČ Hrubínka
Český svaz chovatelů
Eldorádo středisko Náchod
KOLT o.s.
KOKOS o.s.
Občanské sdružení Gaudolino
DUHA AZ
SR Vysočany
Detská organizácia Yeti
Pionýr Jedovnice
Pathfinder
Orel
Inspiro středisko volného času Tišnov
Atletika Holešov, z.s.
DDM Helceletova Brno
7 DNÍ
Wachumba ck, s.r.o.
Wachumba
Maják-SVČ Vyškov, příspěvková organizace
SVČ
Vatra Boskovice o.s.
Zlatá kotva
Instruktoři Salamandr
Klub Detskej Nádeje
ČTU - Placatý kámen, Havířov
detská organizácia FÉNIX, o.z.
DDM DUHA
Mansio v.o.s.
Středisko volného času Ivančice
iQLANDIA
DDM Týniště nad Orlicí
14. TSP ZS "PCV"
Duha Zámeček
Zálesák
Klub Hrádek
TOM Ježci Horoměřice
ČTU- Jesenická oblast
Rain.cz
DDM Junior Brno
SPJF
JAKIN
Centrum volného času Směr o.s.
OS Dveře Pacov
ICM Holešov
OS JAK?
ZO ČSOP Oriolus
DDM Lanškroun
DUHA Kapka Sokolov
Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova, příspěvková organizace
Zálesák - Svaz pro pobyt v přírodě
Mephit
Kotva Braník
The British International School Bratislava
Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun
Lužánky
KARNALI (UK) LIMITED
cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.
Šlápoty
Corazon o.s.
Sdružení přátel Jaroslava Foglara
Země Nezemě o.s.
Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita
Posejdon, o.s.
Samostatná dětská organizace VLČATA Rabštejnská Lhota
JAK?
Občianske združenie Odysea mysle
Herní klub Fenris
SVČ Rosice
Salesiánské středisko mládeže ČB
Tvorítko
Centrum voľného času
Vesmír
TOM Štíři Bučovice
SVČ, Ivančice, příspěvková organizace
Brďo Vlkani Mikulčice
ŽIVOT TROCHU JINAK o.s.
Plusko
MHDM Bublanina
PRESS, Asociace NNO JČK. GNF, HBL, Junák
OS Brněnka
Déčko
Lipka
SVČ Déčko Náchod
ČTU-Placatý kámen, Havířov
Trendum, o.p.s.
Hrubinka
Orvo
Maják-SVČ, příspěvková organizace
Modré lvíče
ROBI, s. r. o.
Zdravíčko Chrudim s.r.o.
ČTU, Jesenická oblast
Javorníček Brno, z.s.
ČTU-Placatý kámen, Havířov
SPT
MŠ Lipník
Pionýr Litomyšl
Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
Asociace TOM ČR
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Do Frigo
Letní tábor Alea
Inspiro
Duha Velká Medvědice
DDM Třebíč, SIRIRI
Pionýrská skupina Potočáci
Sokol
Přátele Přířody-Liberec
SPJF.smp-spjf
Modré lvíče, z.s.
Oblastní spolek ČČK Chrudim
Směr pro děti
JEJDA...
Klub SUN Náchod
Centrum volného času Směr z.s.
Duha Bartoňka
ZČ HB BRĎO Vlkani
Vatra Boskovice z.s.
NAŠA DĚDINA o. s., Štěpánovice
STROM
SVČ Inspiro
Pionýr, z. s.
SVČ Tymy Holešov
SK KG Halahoj
Vzájemné soužití o. p. s.
ŽIVOT TROCHU JINAK, z.s.
LepšíTábor
Československý Zálesák
Moravian LARP, o.s.
SaSM, DDM - ČB
Court of Moravia
SVČ-TYMY Holešov
74. mechanizovaný prapor
TK
Salesiánské středisko mládeže
T.O.M. Kňouři Brno
Javořie, z.s