Přiložené soubory:

IQ landia logo SCA (jpg)

zpět

Liberecká iQLANDIA v Chrudimi

Science centrum iQLANDIA se objeví na CVVZ v Chrudimi. Nejen, že narazíte na jejich infostánek, ale můžete se přihlásit na populárně naučný workshop – Výroba raket. Ten bude součástí prvního programového balíčku, který se objeví v nejbližších dnech. A ještě jedno překvapení pro vás iQLANDIA má…to ale až později.

iQLANDIA Liberec Čtyři patra plná chytré zábavy, to je science centrum iQLANDIA. V deseti interaktivních expozicích se vydáte z nitra planety až do vzdálených galaxií, potkáte mluvícího robota a vyzkoušíte si na čtyři stovky interaktivních exponátů, které zábavně, a přitom poutavě představují svět vědy.

Kromě stálého programu iQLANDIA nabízí i doprovodný program, jako jsou Science show, nejrůznější přednášky a experimenty ze světa vědy nebo workshopy. V jednotlivých expozicích si zase vyrobíte nanovlákno nebo rozeberete elektrospotřebič do posledního šroubku.

iQLANDII najdete v centru Liberce v Nitranské ulici, nedaleko od výpadovky na Prahu, blízko od vlakového i autobusového nádraží, navíc před centrem je i dostatek míst na parkování. Centrum má také vlastní restauraci a obchod se suvenýry.