Lektorská diskuse

21. 11. 2015 0:51
Re: Lektorská diskuse
Maťo
Ahojte, i já se přidám s hodnocením jestli dovolíte. Začátek již v páteknám s pomocí obstaral malý Martin ...nevím přímení já ho nazval Letuška...omlouvám se mu, nevím přesně příjmení. Zajištěnost na programy chyběla dost rapidně, někdo k ruce pokud jsem si ho nesehnal sám nikdo nebyl. Hodnocení na zpětnou vazbu nebylo vůbec, kastrofa, ještě zajišťovat odnos věcí, tak abychom je měli na příští program. Díky malému Martinovi, který nám byl snad jediný k dispozici jsme nenalezli skoro nikoho. Holky na lektorovně ano, ale v terénu vůbec snad. Co jsem potřeboval to jsem si zajistil, pak mi to někdo i donesl, pozitivum, ale co jsem si neřekl to bych snad ani nedostal. Dostat papír se jmény účastníků a zbytek si pohlídat sám bylo normální. Některý můj program byl zbytečně dán na dost pozdní hodinu a to ta třída byla volná již od půl 5 a to byla tma, kterou jsme potřebovali. Pokud bych si vše nedonesl a nenachystal nebylo nic připravené. Mohu dál pokračovat, ale není určitě třeba...za mne říkám, že mne letošní CVVZ dost zklamala. Neupírám, ale, že to je jednoduchá práce. Maťo
19. 11. 2015 14:30
Re: Lektorská diskuse
Jana
I já volám po zpětné vazbě, jakékoliv hodnocení nebo internetový dotazník... Díky!
19. 11. 2015 11:01
Re: Lektorská diskuse
Špagi
Pridávam sa - aj mne ako účastníkovi chýbala možnosť spätnej väzby pre lektorov - najmä preto, lebo nie všetci boli fajn. Aj preto som teraz prišla na stránku, či tu niečo také je - ale nenachádzam nič.
18. 11. 2015 17:51
Kam se poděla zpětná vyzba?
Edy
Po mnoha letech jsem na CVVZ jako lektor neměl ani prezenční listinu, ani - což je ještě větší škoda - zpětnou vazbu od účastníků. Oboje na předchozích CVVZ zajišťovali organizátoři, spolehlivě, taktně. Rovněž podpora pro přípravu programů prakticky chyběla. Na mém prvním pátečním programu jsem na poslední chvíli dostal flipchart bez papírů a následně přinesené papíry tam zase nedržely; na dalších dvou mých programech v sobotu se už nikdo z organizátorů neukázal, pomůcky, které jsem si včas předem vyžádal (například krajíčky chleba) se nikdo neobtěžoval dodat nebo aspoň sdělit, že nebudou.
Předchozí | 1 | Další